ANSMANN ALCS2-24-A Ólomakku töltő automata
Automatikus töltő 2-24V (2V; 6V; 12 V; 24 V)/ 2-24 Ah-s zárt ólomakkumulátorokhoz.
Automatikus beállítás a töltendő akkumulátor feszültségéhez.
Csepptöltés.
A választott cellafeszültség LED-es kijelzése.
Töltéskijelzés.
Rövidzárlat, fordított polaritás és túltöltés elleni védelem.
Krokodil csipeszes akkumulátor csatlakozó.
2V-os akku esetén 2,3V/900mA,
6V-os esetén 6,9V/700mA,
12V-os esetén 13,8V/600mA
24V-os esetén 27,6V/300mA a töltőáram.
Szállítási idő
Raktáron
Külső raktár
3 db
Szállítás kb. 2 - 5 nap
Részletek
Csepptöltés.
Töltéskijelzés.
2V-os akku esetén 2,3V/900mA,
6V-os esetén 6,9V/700mA,
12V-os esetén 13,8V/600mA